Богослужіння у Неділю 13-ту після П'ятидесятниці.

07.09.2014

7 вересня 2014 року, у Неділю 13-ту після П'ятидесятниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту воскресну Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

У співслужінні кліриків храму богослужіння розділили між собою два архіпастирі: митрополит Луганський і Алчевський Митрофан та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. На архієрейське богослужіння зібралося як і зазвичай доволі багато прихожан та гостей.

Після прочитання євангельського зачала Владика Митрофан до богомольців вийшов із напутнім словом проповіді. Його Високопреосвященство розповів та розміркував присутнім читану у Євангелії притчу про виноградник та злих виноградарів, наголосив на важливості постійно приймати у свої серця Бога та Його святе вчення.

Насамкінець літургії був звершений подячний молебень, по закінченні якого архієпископ Никодим подякував собрату-архіпастирю за спільну молитву, побажав крепості, помочі Христової і духовної сміливості у несенні архіпастирського подвигу в нелегкі часи випробувань сповідування віри Божої.

Богослужіння у Неділю 13-ту після П'ятидесятниці.