Богослужіння у Неділю після Хрещення Христового

25.01.2015

25 січня 2015 року, у Неділю після свята Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було відслужено святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

Спільну молитовну Євхаристію розділили між собою два архієреї: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та єпископ Северодонецький і Старобельський Никодим. Преосвященим Владикам співслужили клірики Преображенського собору.

Із настановчим словом до житомирян, після прочитання Євангелії звернувся єпископ Никодим. За богослужінням підносились особливі заупокійні молитви за безвинновбитих мирян на сході нашої держави, молитовно просили у Бога миру для України і народу.

По завершенні літургії було відслужено молебень, після чого архієпископ Никодим звернувся із подячним словом до Владики Никодима, привітав з недільним днем та днем пам'ятування Церквою святої мучениці Тетяни. У знак поваги та пам'яті Житомирський архіпастир вручив Владиці ікону святого священномученика павла (Житомирського).

Богослужіння у Неділю після Хрещення Христового