Богослужіння у Старій Чорторії.

18.11.2014

18 листопада 2014 року, у вівторок, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургія святителя Іоанна Златоустого у Свято-Троїцькому храмі с. Стара Чорторія.

У цей день настоятель парафії протоієрей Тарасій Гаврилів молитвенно відзначив 30-ліття свого пастирського служіння. Привітати винуватця свята і розділити архієрейське богослужіння прибув рідний брат отця Тарасія, благочинний Андрушівського району архім. Макарій (Гаврилів), а також благочинний Любарського району прот. Миколай Шапіренко та духовенство Любарського благочиння.

Також у храмі зібралося чимало прихожан і гостей із сусідніх сіл. Насамкінець молитви Владика привітав ювіляра із нарочитим святом, побажав усіх Небесних і земних щедрот, а також вручив почесний орден святого Нестора Літописця Першого ступеня.

Прес-служба Житомирської єпархії

Богослужіння у Старій Чорторії.