Богослужіння у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі обласного центру.

12.03.2015

11 березня 2015 року, у середу третьої седмиці Великого посту, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням Владиці співслужив благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук та священики благочиння. Перед початком літургії духовенство приступило до таїнства покаяння.На спільну молитву зібралося чимало прихожан.