05.05.2012

4 травня, у п'ятницю, у Свято-Вознесенському скиту Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря було звершене урочисте Богослужіння.

Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.

Молитовне спілкування у цей весняний та святковий день розділили між собою три Архієреї: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, котрий очолив Божественну Літургію, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій.

Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.

За Божественною Літургією молилось духовенство монастиря, ігуменя Михаїла з сестрами, вихованці Городоцького Регентського Училища та прихожани храму.

По завершенні Богослужіння Архієреї привітали настоятельку монастиря ігуменю Михаїлу з сестрами із Пасхальними днями, побажали крепості та сили у несінні свого монашеського подвигу на благо Святої Церкви та Православної віри.

В свою чергу матушка ігуменя подякувала Архіпастирям за молитву та привітала усіх із радістю Світлого Христового Воскресіння.

Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря..Богослужіння у Свято-Вознесенському Млинівському жіночому монастирі.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.Богослужіння у Свято-Вознесенському скиту Городоцького жіночого монастиря.