Богоявлення Господнє. Богослужіння та Хрещенські купання у Слободі Романівській!

22.01.2017

19 січня 2017 року, по особливому свято Богоявлення та Хрещення Господнього відзначали у селищі Слобода Романівська.

Із самого ранечку місцеві жителі зібралися на спільну молитву у Свято-Володимирському храмі. Богослужіння очолив настоятель церкви протоієрей Максим Тишковець. На богослужіння завітало чимало прихожан, молоді та діточок. Разом із усіма молився Голова сільської ради Юрій Антонович.

Під час літургії настоятель разом з богомольцями підніс особливі молитви за мир в Україні. Насамкінець святої Євхаристії отець Максим привітав усіх зі святом та виголосив слово настанови.

Після великого освячення води біля храму священик запросив присутніх на місцевий ставок, де молодь та учасники АТО підготували усе для освячення води та купання. Приклад правильного занурення у воду, після її освячення показав настоятель парафії та сільський голова.