«Будьте милосердними, як є Милосердним отець ваш Небесний!»

12.10.2014

12 жовтня 2014 року, у неділю 18-ту після П'ятидесятниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святкову Божественну Євхаристію архієрейським чином.

Недільну молитву у співслужінні священиків храму очолив керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим. Спільно піднести свої молитви до Бога у цей осінній день у соборі зібралося доволі багато прихожан, молоді та діток.

Після прочитання євангельського уривку до присутніх із словом проповіді звернувся клірик храму, протоієрей Миколай Синюк. Уся проповідь священика була зосереджена на великій чесноті, котра повинна бути притаманна кожному християнину - милосердя, адже євангельське зачало цієї неділі завершується словами: «...будьте милосердними, як є Милосердним отець ваш Небесний!».

Насамзавершення літургії було відслужено молебень, після завершення якого архієпископ Никодим привітав богомольців із святковим днем, подякував за спільні молитви та закликав на усіх Боже благословіння.

Прес-служба Житомирської єпархії

«Будьте милосердними, як є Милосердним отець ваш Небесний!»