Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик» запросив своїх друзів на святкову зустріч

07.12.2017

Третього грудня, коли світ відзначає День людей з інвалідністю, підопічні трьох центрів, діяльність яких спрямована на реабілітацію та надання допомоги дітям з обмеженими можливостями, зібралися на традиційній зустрічі у затишній залі міського кафе. Цього дня педагоги і волонтери Центру «Промінчик» подарували їм святкову програму «Хай йдуть добро і щирість поруч…» Серед почесних гостей – благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

«Всі ми – різні, але дуже необхідні на нашій планеті. Кожен із нас – квітка , яка робить цей світ неповторним», – вітали ведучі дітей, бажаючи щасливої долі, любові і сонячного настрою. До винуватців святкової зустрічі прийшли їх друзі й помічники, котрі з турботою ставляться до людей із вадами здоров’я. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков передав дітям слова щирих поздоровлень від духовенства та парафіян головного храму міста і подарував ікону Божої Матері «Цілителька»: «Кожний із нас прагне йти вам назустріч, приділити частинку уваги й подарувати тепло. Нехай здійсняться ваші надії та мрії, здоров’я вам, сил духовних і тілесних. Нехай Боже благословення перебуває з вами». З сердечними побажаннями і різними подарунками завітали народний депутат України Олександр Ревега та його помічник, депутат міської ради Віталій Березовенко. До них приєдналися Валентина Адаменко – заступник Бердичівського міського голови Василя Мазура, і Юлія Лефтер – секретар міської ради. Гості зичили дітям добра і миру, радісних миттєвостей та єднання,а їх батькам – терпіння й оптимізму.

Директор центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик» Тимофій Клим дякував очільникам міста , депутатам усіх рівнів, меценатам та благодійникам і просто небайдужим людям за підтримку й допомогу: «Ми – одна команда, тому маємо успіхи й досягнення. Нехай Господь воздасть вам сторицею за добрі справи».

Бальні танці, акробатичні етюди, натхненний вокал і веселу клоунаду дарували місцеві таланти дітям із обмеженими можливостями та їх рідним і близьким. Хай йдуть добро і щирість поруч…

Прес-служба Бердичівського благочиння.