Церковний дзвін – це голос православного храму.

09.04.2012
Церковний дзвін – це голос православного храму.

Церковний дзвін – це голос православного храму. Звук дзвонів виражає радість Церкви, яка святкує спасіння людини, а також радість душі християнської, яка величає перемогу над смертю та дияволом через пришестя на землю Сина Божого. Дзвін нагадує нам і трубу Архангела, котра пробудить всіх на Суд Божий.Церковний дзвін – це голос православного храму.

8 квітня 2012 року, у селі Голубятин Попільнянського благочиння з благословення Преосвященнішого Никодима єпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбулася важлива подія – освячення церковних дзвонів, яку очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, якому співслужило духовенство благочиння. Великою радістю і водночас таємним хвилюванням наповнювались серця віруючих. Церковний дзвін – це голос православного храму.

Слова вдячності віряни висловили жертводателям, які до дня Святої Пасхи допомогли придбати дзвони, а саме Швачці Олегу Володимировичу, Коровченко Ігорю Васильовичу та Пасічнику Андрію Михайловичу.

Церковні дзвони нагадують нам про Бога і важливість молитви. З цього дня перед кожним богослужінням мелодійний передзвін буде скликати вірян для молитви до Божого храму та пробуджувати душі людей від гріховного сну.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Церковний дзвін – це голос православного храму.Церковний дзвін – це голос православного храму.Церковний дзвін – це голос православного храму.Церковний дзвін – це голос православного храму.Церковний дзвін – це голос православного храму.