ЧЕРГОВЕ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙОНУ.

25.11.2014

На передодні свята на честь архистратига Божого Михаїла, в смт. Черняхові пройшло зібрання духовенства, що несе свій послух у даному районі. Під куполом величного Свято – Георгієвського храму, священство звершило молитвословя та приступило до обговорення нагальних питань.

Благочинний округу, архімандрит Климент (Пінчук), склав подяку парафіянам, які долучилися до загально - єпархіального проекту по зібранню теплих речей для військових та біженців з Донбасу. Особливу увагу о. Климент звернув на звершення загальної молитви про мир в Україні.

Священики поділилися своїми думками, що до подальшого місіонерського та соціального служіння в межах благочиння. Визначились з датою загальної сповіді у різдвяний піст та роз’їхались по своїм парафіям.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноамійського благочиння .

ЧЕРГОВЕ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ЧЕРНЯХІВСЬКОГО РАЙОНУ.