ЧЕРГОВІ ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

19.10.2014

З благословення правлячого архіпастиря, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт Романів відбулися чергові збори духовенства. Зібрання очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.

Отець благочинний повідомив духовенству інформацію, отриману під час єпархіальних зборів у місті Житомирі. Зокрема, було акцентовано увагу на підготовці храмів до опалювального сезону: дотримання правил пожежної безпеки, забезпечення належного стану електромереж, прибирання церковних територій тощо.

З благословення Владики Никодима, щопонеділка настоятелі мають звітувати благочинним округів про стан справ на парафіях.

Окрім цього, на зборах духовенства, як і завжди, піднімалися питання внутрішнього життя благочиння.

Прес-служба Романівського благочиння.

ЧЕРГОВІ ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ