Четвер першої седмиці Великого посту. Читання покаянного канону у Тригірському монастирі.

07.03.2014

6 березня 2014 року, у четвер першої седмиці святої Чотиридесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським постовим візитом відвідав Спасо-Преображенський чоловічий монастир, що у Тригір'ї.

У головному соборі обителі Владика звершив чинопослідування Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Насамкінець богослужіння архіпастир привітав намісника обителі, архім. Галактіона (Корінчука) та братію із початком Великого посту, а також користуючись нагодою попросив у насельників монастиря прощення.