Чин погребіння ієрея Олександра Морозюка

08.02.2016

7 лютого 2016 року, з благословіння правлячого архієрея, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся чин священицького відспівування спочилого клірика Житомирської єпархії, настоятеля Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Видибор ієрея Олександра Морозюка. Молитву у співслужінні священиків міста Житомира, Житомирського і Черняхівського районів очолив духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв).

На відспівуванні були присутні матушка із дітьми, батьки та рідні отця Олександра. Підтримати близьких спочилого та спільно помолитися за блаженний спокій його душі прийшло доволі багато мирян. Отець Гавриїл на завершення виголосив проповідь, в якій закликав усіх постійно тримати молитовну пам'ять ієрея Олександра, також висловив співчуття рідним священика.

Ієрей Олександр Морозюк похований на Житомирському кладовищі "Дружба". Нехай Всемилосердний Господь упокоїть душу Свого вірного і ревного слуги серед праведних у Царстві Небесному. Вічна Вам пам'ять отче...

НЕКРОЛОГ

Ієрей Олександр Іванович Морозюк народився 9 січня 1972 року у с. Троковичі, Черняхівського району Житомирської області у сім'ї працівників.

15 червня 2014 року архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом рукоположений у сан диякона. Служіння проходить у Свято-Покровському храмі м. Житомира.

Тим же архієреєм 1 листопада 2015 року висвячений в сан ієрея і направлений для пастирського служіння у с. Видибор (Черняхівське благочиння). Також мав благословіння на священицьке окормління в с. Сали цього ж благочиння.

Духовну освіту здобував у Київській духовній семінарії.

Відійшов у вічність 5 лютого 2016 року.

І хоча отець Олександр зовсім недовго пробув священиком, проте у серцях як своїх рідних так і всіх, хто його знав він залишив надзвичайно добрі спогади, насичені любові до Бога і ближнього. Він був добрим і ревним пастирем. Таким і залишиться у вічному та молитовному спогаді.

Чин погребіння ієрея Олександра Морозюка