Чорнобильські святині у Попільні.

20.03.2012
Чорнобильські святині у Попільні.

19 березня до Свято-Миколаївського храму селища Попільні, по благословінню Його Преосвященства, Преосвященнійшого Никодима єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, хресним ходом із Житомира прибули чудотворні ікони Чорнобильського краю – Чорнобильський Спас та чудотворний образ Святителя Миколая – архієпископа Мір Лікійських, чудотворця.

Чорнобильські святині у Попільні.Зустрічали святині віруючі з Попільні та навколишніх приходів на чолі з благочинним округу - протоієреєм Петром Лисом та всіма священиками Попільнянського району. Спершу у храмі відслужили молебень, а потім люди прикладались до ікон, благаючи зцілення від немощів духовних і тілесних.

У Свято-Миколаївському храмі ікони перебуватимуть з 19 по 21 березня. Всі бажаючі зможуть приклонитись і молитвенно попросити заступництва у Господа нашого Іісуса Христа, Пресвятої Богородиці та святителя Миколая.

У середу, 21 березня, святині хресним ходом відправляться до Ружинського благочиння.

Прес-служба Попільнянського округу.

Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.Чорнобильські святині у Попільні.