Чорнобильські Святині відвідали Андрушівське благочиння.

23.03.2012

22 березня 2012 року, по благословінню єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, до Андрушівського благочиння прибули Чорнобильські святині, Чудотворні ікони - «Чорнобильський Спас» та Святитель Миколай Чудотворець.

О півдні, святині зустріла Свято-Покровська парафія села Гальчин на чолі з настоятелем храму благочинним Андрушівського округу прот. Миколаєм Гаврилів та духовенством благочиння.

Під вечір сестри та прихожани на чолі зі служащим священиком ієреєм Максимом Баборикіним Свято-Різдва-Христового жіночого монастиря смт.Червоне радісно зустріли Чорнобильські Святині.

23 березня вранці, віряни разом із настоятелем Свято-Миколаївського храму смт.Червоне ієреєм Миколаєм Мудло та кліриком прот.Володимиром Мудло благоговійно зустрілі Чудотворні ікони Чорнобильського краю.Чорнобильські Святині відвідали Андрушівське благочинняЧорнобильські Святині відвідали Андрушівське благочиння

Біля ікон, в храмах, соборно духовенством, були відслужені акафісти з водосвятним молебнем за здоров'я.

Велика кількість віруючих людей а також діти, благоговійно з відчуттям покаяння приклонялись до Святинь.

Православні люди Андрушівського краю дуже радісно та молитовно віднеслись до візиту святих ікон, особливо зараз, у Великий піст, відчувалось ще більше укріплення в вірі та духовне єднання вірян.

Прес-служба Андрушівського благочиння.