Чуднівський

ЧУДНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.

прот.Андрій Змієвський, в.о. благочинного Чуднівського округу, настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму смт.Чуднів.

митр.прот.Зіновій Минькович настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму с.Тютюнники.
прот.Сергій Морозюк настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму с.Іванопіль. прот.Михаїл Шукост настоятель Свято-Троїцького храму с.Краснопіль. ієр.Віктор Шапар настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с.Галіївка. прот.Андрій Бахуринський настоятель Свято-Покровського храму с.Будичани. ієр.Богдан Рибак настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Троща. ієр.Миколай Строганов настоятель Свято-Покровського храму с.Дриглів. прот.Ярослав Комарницький настоятель Свято-Димитріївського храму с.Бурківці. прот.Юрій Пінчук настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Великі Коровинці. прот.Миколай Денькович настоятель Свято-Димитріївського храму с.Красносілка. ієр.Володимир Підлісецький настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму с.Носівки. прот.Сергій Вілімець настоятель храму блаженної Ксенії Петербурзької с. Вакуленчук. ієр.Володимир Гошко настоятель храму Софії, Віри, Надії і Любові с. Дубище. ієр.Олександр Чикун настоятель Свято-Володимирського храму с. Волосіївка. ієр.Андрій Тукусер настоятель Свято-Миколаївського храму с. Дацьки.