Чуднівський

ЧУДНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.

прот. Олександр Чикун в.о. благочинного Чуднівського округу, настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму смт.Чуднів.  митр.прот. Зіновій Минькович настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму с.Тютюнники.

прот. Сергій Морозюк настоятель Свято-Різдво-Богородиці храму с.Іванопіль. прот. Михаїл Шукост настоятель Свято-Троїцького храму с.Краснопіль. прот. Андрій Бахуринський настоятель Свято-Покровського храму с.Будичани. прот. Юрій Пінчук настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму с.Великі Коровинці. ієр. Миколай Строганов настоятель Свято-Покровського храму с.Дриглів. прот. Миколай Денькович настоятель Свято-Димитріївського храму с.Красносілка. ієр. Володимир Підлісецький настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму с.Носівки. прот. Сергій Вілімець настоятель храму блаженної Ксенії Петербурзької с. Вакуленчук. ієр. Андрій Тукусер настоятель Свято-Миколаївського храму с. Дацьки. ієр. Володимир Гошко настоятель храму Софії, Віри, Надії і Любові с. Дубище. ієр. Андрій Легкий настоятель Свято-Іоанно Богословського храму с. Троща. ієр. Юрій Стефанчук, настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Галіївка.