Чин освячення надкупольних хрестів у храмі в честь великомученика Димитрія Солунського у селищі Красносілка та у Вільхівському Спасо-Покровському монастирі!

09.11.2018

8 листопада 2018 року, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архієрейський візит у Чуднівське благочиння та очолив урочисту Божественну літургію в однойменному храмі у селищі Красносілка.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), благочинний району протоієрей Андрій Змієвський, духовенство Чуднівського благочиння та священики з інших благочинь.

Наприкінці Божественної літургії митрополит Никодим звершив чин освячення нових надкупольних хрестів для храму. Будучи піднятим спеціальною технікою до куполу Владика власноруч освятив хрести святою водою.

Архіпастир сердечно привітав настоятеля протоієрея Миколая Деньковича, собор духовенства та громаду храму із визначною подією, закликав любити свій храм, цінувати кожну хвилину проведену за спільною парафіяльною молитвою.

Ще у цей день митрополит Никодим відвідав Спасо-Покровський монастир у Вільсі (Романівський район). Тут Владику урочисто зустрічав духівник обителі схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), ігуменя Серафима (Мелещук), сестри обителі та духовенство.

За спільної молитви митрополит Никодим очолив чин освячення хрестів для головного собору, який на території монастиря знаходиться в стадії будівництва.

Присутніх на чинопослідування Владика привітав із історичною подією, побажав у скорому часі успішно завершити будівництво храму.