Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

10.01.2012
Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

Свято Різдва – це свято миру, Господь приніс мир, мир людини з Богом. Бог з нами на землі, щоб ми були з ним у вічності.

Світле і радісне свято Різдва Христового часто називають ще й дитячим святом, тому що воно супроводжується завжди ялинками і подарунками. Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

…Урочисто прикрашений ялинками, Різдвяним вертепом храм св. прп. Сергія Радонежського в селищі Новогуйвинське Житомирського району. Після закінчення святкового богослужіння учні недільної школи привітали присутніх постановкою вистави за мотивами улюблених казок. Усі виконавці ретельно підготували свої ролі, костюми, декорації. Це було гарне і повчальне дійство. Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

У віршах акторів – янголят прозвучали важливі повчання, які стосуються поведінки в церкві, важливості і необхідності молитви для кожного християнина.

Господь наш Ісус Христос навчав людей з любов’ю ставитись один до одного, бути добрими, щирими, працьовитими, справедливими, чуйними, розділяти труднощі з іншими. Бути ласкавими та сердечними один до одного. Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

Саме такими повчаннями проймалися дорослі, слухаючи виступи маленьких акторів. А казкові підсніжники у цій виставі сповіщали про диво народження Богонемовляти. Народився Христос, даруючи людям мир, радість і любов.

Бог народився! Радість цієї новини, тайни втілення Сина Божого в людському тілі вилилася в дитячих різдвяних піснях. Присутні не могли залишитися байдужими до дитячих вітань та пісень, тому підтримували їх, разом славлячи народження Божого Сина. Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

Вихованці недільної школи разом зі своїми наставниками матушкою Людмилою, Юлією Володимирівною та Інною Петрівною виявили фантазію, кмітливість, щоб гідно приготуватися до Різдвяних свят і прийти в гості на День Народження до самого Бога зі своїми подарунками: виготовленими власноруч іграшками, що прикрасили святкові ялинки, Різдвяний вертеп; постановкою вистави, що вразила всіх парафіян глибоким змістом та ідеєю, дитячим артистизмом, майстерним виконанням колядок. Cвято Рiздва в селищi Новогуйвинське.

Біля Різдвяного вертепу для учнів недільної школи чекали смачні подарунки – солодощі, якими привітав їх настоятель храму священик Димитрій Терещук. «Без Иисуса нет надежды, будущего нет», - звучало у виступах дітей. Віриться, що вихованці недільної школи зростатимуть добрими і сприйматимуть те вчення Христа Спасителя, яке Він залишив нам!

Прес-служба Житомирського районного округу