День Ангела благочинного

13.01.2013

День Ангела благочинного.9 січня, в попразнство Різдва Христового, коли Православна Церква звершує пам'ять апостола і первомученика архідиякона Стефана, у Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського була відслужена Божественна Літургія. Очолив Священну Євхаристію настоятель храму, благочинний округу прот.Стефан Маркевич, який в цей день відсвяткував день Ангела.

Привітати та співслужити прибули на свято священики Преображенського та Троїцького Новоград-Волинських округів, благочинний Ружинського округу прот. Михаїл Маркевич.

Проповідь на тему свята виголосив прот. Михаїл Гоюк, настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичева. Вкінці служби, крім привітань від священства, слова шани прозвучали від голови районної ради Ф.В.Весельського, командира Інженерного полку полковника М.М.Борісова, вихованців воскресної школи, прихожан храму.

Настоятель Свято-Миколаївського храму м.Новограда-Волинського прот.Андрій Ганченко вручив о.Стефану пам'ятний Георгіївський знак.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

День Ангела благочинного.