День Ангела благочинного

17.01.2015

9 січня в третій день Різдва Христового, коли Православна Церква звершує пам'ять апостола і первомученика архідиякона Стефана у Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського була відслужена Божественна літургія.

Очолив священну Євхаристію настоятель храму, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот.Стефан Маркевич, який в цей день відсвяткував день Ангела. Привітати та співслужити прибули на свято священики Преображенського округу, рідний брат іменинника - благочинний Ружинського округу прот.Михаїл Маркевич, прот.Михаїл Гоюк- настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичева, який виголосив проповідь.

Вкінці служби, крім привітань від священства, слова шани прозвучали від голови районної ради Ф.В.Весельського, прихожан та вихованців недільної школи.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння

День Ангела благочинного