22.05.2012

День Ангела.

22 травня Православна Церква святкує перенесення мощей Святителя Миколая з Мир Лікійська в італійське місто Бар. Численні прихожани зібралися в храмі села Гальчин для спільної молитви та вшанування пам’яті Святителя Миколая Чудотворця, який і донині є помічником нужденним та страждаючим.

Зранку була відслужена Божественна Літургія за якою дорослі та діти змогли Причаститися Святих Христових Таїн.

День Ангела.

Святкує сьогодні свій День Ангела і благочинний Андрушівського району, протоієрей Миколай Гаврилів. В своїй проповіді священник розповів про життя та чудеса святого, які до цього часу відбуваються по гарячих молитвах та твердій вірі православних християн.

Прихожани Свято-Покровського храму в свою чергу привітали настоятеля з днем його небесного покровителя та побажали духовної і тілесної крепості.

На завершення Богослужіння отець Миколай подякував прихожанам та гостям за молитву та щирі привітання і подарував кожному прихожанину іконку.

Прес-служба Андрушівського округу.