День Архангела Михаїла у Новоград-Волинському окрузі.

21.11.2017

В день Архістатига Божого Михаїла та інших Безплотних Сил Небесних в двох храмах благочиння були звершені соборні служби.

В селі Пилиповичі престольне свято очолив настоятель храму прот. Андрій Валентюк. Зі словом проповіді до вірян звернувся настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с. Піщів прот. Сергій Матвійчук. На хресний хід прибув та очолив настоятель Свята-Миколаївського храму міста Новограда-Волинського прот. Андрій Ганченко. Свято закінчилося загальною трапезою.

В селі Середня Деражня Божественну літургію очолив благочинний Новоград-Волинського округу прот.Стефан Маркевич. Йому співслужили запрошені священики та гості з Рівненської єпархії. У святковій промові о.Стефан розповів про Небесну ієрархію та ангельську поміч для людського роду. Вкінці служби настоятель храму прот. Тарасій Левчук подякував благочинному, священикам та прихожинам за спільну молитву.

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння.

День Архангела Михаїла у Новоград-Волинському окрузі.