День народження Богородиці відсвяткували андрушівчани

27.09.2017

Дивне і радісне свято - Різдво Пресвятої Богородиці. Воно дарує людям віру у всемогутню силу Господа, надію на спасіння. Багато церков по всьому світі найменовані на честь цієї святої події, адже віряни з великим шануванням ставляться до Святих Боготців Іоакима та Анни, моляться їм про дарування дітей та у різних життєвих ситуаціях.

У місті Андрушівка жителі з нетерпінням чекають на це свято. Адже це храмове свято і традиційно святкувати його приїжджають з усього району. Чарівний і сонячний день був посланий Богом на радість вірянам. З радістю, на славу Божу потрудився кожен член церковної общини. Весь храм був торжественно прикрашений живими квітами.

Традиційно підготувались і вихованці недільної школи, прославляли Новонароджену Марію у віршах та піснях.

Приїхали розділити радість до нашого храму і священники із сіл Миньківці,Брівки,Червоне,Нехворощ.

Радісно і спокійно було під час святкової служби. І навіть дзвони лунали по святковому. Присутні на Літургії були і представники влади, і постійні спонсори, які допомагають в організації свята і відкликаються на всі прохання настоятеля.

Віряни молились щоб Господь почув їх соборну молитву про мир, а у Пресвятої Богородиці просили заступництва на молебні.

Регент хору Біденко Надія

День народження Богородиці відсвяткували андрушівчани!