День памяті Григорія Палами.

11.03.2012

Проповідь.На Богослуженні.11 березня, у день пам'яті святителя Григорія Палами, архієпископа Солунського, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира була звершена Свята Божественна Літургія Василія Великого.

Очолив Богослужіння Преосвященний Никодим, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Його Преосвященству співслужили клірики Преображенського собору.

Після читання Євангелія Владика вийшов до вірян із повчальним словом проповіді.

"Благодарим Господа..."На Богослуженні.Велика кількість християн в цей день удостоїлись прийняти Святі Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа.

На завершення Літургії був відслужений молебень, після якого єпископ Никодим із теплим словом звернувся до усіх присутніх і подякував за спільну молитву, а причасників привітав з прийняттям Тіла та Крові Господньої.

Прес-служба Житомирської єпархії

На Богослуженні."Причащается раб Божий..."Проповідь. На Богослуженні.