08.06.2012

День Святого Духа особливий для Свято-Троїцької парафії села Троковичі, що на Черняхівщині. Адже цієї днини звідусіль з’їжджаються гості до місцевого храму. Ось і цього року велика кількість богомольного люду зібралася для спільної молитви.

День Святого Духа у Троковичах.

За традицією богослужіння очолив благочинний черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук). Йому співслужили, настоятель храму, найстаріший священик за хіротонією у благочинні, протоієрей Миколай Кордон та гості в священному сані. Окрасою служби був диякон Павел Костюк.

Після прочитання Єванглія о.благочинний звернувся до присутніх з проповіддю в якій розкрив зміст свята.

По завершенню Божественної Літургії був відслужений подячний молебень, і хресною ходою духовенство та миряни обійшли древню церкву.

Прес-служба Черняхівського благочиння.