Денний оздоровчий літній табір у воскресній школі Свято-Покровської парафії міста Житомира!

08.07.2017

З благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за сприяння настоятеля Свято-Покровської парафії м. Житомира архімандрита Олексія (Овсяннікова) та духівника воскресної школи архімандрита Гавриїла (Вардаєва) з 17 по 25 червня 2017 року відбувся оздоровчий літній табір для дітей воскресної школи.

Діти відвідали храми Житомирської єпархії, брали участь у пізнавальній грі «Що? Де ? Коли?» разом з учнями воскресних шкіл храмів Петра і Павла (дух. прот. Димитрій,смт. Новогуйвинськ) та Воскресіння Славущого (дух. прот. Димитрій, с. Озерне); здійснили поїздку по історичним місцям Житомира та екскурсію до Ботанічного саду; побували в центрі верхової їзди «Берегиня Полісся», а також на літовищі в с. Озерне. Останній день табору діти разом з батьками та вихователями провели в туристичному поході на р. Кам’янці.

Завершився відпочинок великим паломництвом до найбільшої святині Західної України - Почаївської Свято-Успенської Лаври.

Прес-служба Житомирського міського благочиння.