Десяту партію допомоги передали духовенство та віруючі православних храмів м. Бердичева українським захисникам

05.04.2022

Другого квітня духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору, храму Успіння Божої Матері та храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви передали десяту партію допомоги захисникам Батьківщини.

У батьківську поминальну суботу після заупокійного богослужіння у міських храмах до Центрального гуманітарного штабу Бердичева було завезено продукти харчування для потреб військовослужбовців та учасників територіальної оборони.

Нехай Господь молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих захистить нашу землю, наш народ і воїнів наших та пошле мир багатостраждальній Україні...

Прес-служба Бердичівського благочиння.