Дітки вітали із Пасхою Господньою!

22.04.2014

На другий день Світлого Христового Воскресіння в Свято-Покровському храмі села Гальчин Андрушівського благочиння, була відслужена Божественна літургія, по закінченню якої, діти воскресної школи привітали, настоятеля храму архімандрита Макарія (Гавриліва) і клірика прот. Святослава, разом з прихожанами храму, з Воскресінням Христовим.

Дітки прославляли Воскрешшого Спасителя світу пасхальними співами і віршами, вони дякували Богу за те, що Воскрешший Спаситель, смертію своєю смерть переміг, давши нам зрозуміти, що і ми будимо наслідниками вічного блаженства, і по нашому життю, наших добрих ділах, Господь сподобить і нас, бути співучасниками загального воскресіння мертвих в житті майбутньому.

По закінченню дитячих привітаннь, архім. Макарій привітав маленьких прихожан з Пасхою Христовою і висловив свою подяку, за те що не зважаючи на різні труднощі які спіткають маленьких воспитанників, вони все ж таки постійно відвідують заняття і мають превелике бажання чути слово Боже, і як най більше знати про Бога все. Адже з кожним разом коли діти приходять на уроки, по їх словах, вони пізнають Бога в усьому що окружає їх.

І як за звичаєм архім. Макарій роздав діткам солодкі пасхальні подарунки, які були пожертвовані в храм для дітей, Генеральним директором ТОВ «Полімер Груп 2010» Гученком Сергійом Миколайовичом, якому архім. Макарій разом з дітками висловили свою подяку .

На передодні Благовіщення Пресвятої Богородиці, Вербної неділі і дня Світлого Христового Воскресіння архім. Макарій привітав віруючу паству андрушівського округу по районному радіо. Побажавши кожній людині спасіння і щоб радісні слова Христос Воскрес не тільки лунали з нашив вуст як слова привітання, а щоб, Христос Воскрес, в серці кожного із нас, щоб ми зрозуміли і осягнули всю премудрість і тайну Воскресіння Христового і довірилися тільки нашому Творцю, який веде нас по житті і який чає нашого спасіння.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Дітки вітали із Пасхою Господньою!