Дитячі вітання!

21.04.2015

13 квітня в другий день Світлого Христового Воскресіння в Свято-Покровському храмі с. Гальчин була відслужена святкова Божественна літургія яку очолив Благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), по завершенню якої своїм Святковим Пасхальним виступом, настоятеля храму і прихожан, привітали діти воскресної школи.

Дітки прославляли Воскресшого Спасителя світу, пасхальними піснеспівами та віршами і радували всіх своїми дзвінкими голосами, які давали відчуття впевненого і щасливого майбуття для всіх вірян.

По закінченні виступу архім. Макарій подякував діткам за привітання, привітавши їх вічно живими словами Христос Воскрес, побажавши їм Божого благословіння і дочекати цих великих днів за рік всіма родинами. Також архім. Макарій подарував кожній дитині іконки зсСвятої Землі і солодкі подарунки.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Дитячі вітання!