Дні Святої Трійці: духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева продовжують допомагати ЗСУ

06.06.2023

У дні Святої Трійці духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви відправили до Гуманітарного штабу Бердичівщини чергову партію допомоги Збройним Силам України і тим, хто у час важких випробувань потребує підтримки.

Свята Трійця – одне з головних християнських свят, що символізує торжество добра, милосердя та духовної чистоти і зближує людей, нагадує про необхідність милосердя та любові. Для кожного православного дні Святої Трійці – заклик до єднання.

Церква підносить молитви за народ український, за припинення війни, за наших мужніх захисників. Люди прагнуть допомогти відважним оборонцям рідної землі, кожний вносить свою посильну лепту.

Шостого червня 2023-го року, у вівторок седмиці 1-ої після П’ятидесятниці, вантаж із продуктами харчування: хлібобулочними виробами, консервацією, крупами і смаколиками – священство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали до Гуманітарного штабу Бердичівщини. Різноманітну випічку напередодні отримали підопічні Бердичівського Союзу інвалідів.

Нехай дні Святої Трійці наповнять наші серця надією, надихнуть творити добрі справи, зміцнять і згуртують усіх нас. Нехай Господь благословляє та береже синів і дочок України, які захищають її мир та спокій!

Пресслужба Бердичівського благочиння.