До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.

20.12.2011
До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.

19 грудня, в гарну святкову днину, до діток садочка та гімназії смт. Головине Черняхівського району завітав святий Миколай.

Саме так сприйняла малеча гостей, що прийшли до них з подарунками. Радості не було меж. Адже ці чисті душі вірять в чисту казку.

Посланцями святого були: депутат Житомирської ради Володимир Анатолійович Пєхов, голова Черняхівської районної адміністрації Поліщук Сергій Петрович, голова Черняхівської районної ради Рибак Наталія Іванівна, посілковий голова Заворотнюк Людмила Іванівна, благочинний Черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук) та місцевий священик, настоятель Свято-Миколаївської церкви смт. Головине ієрей Богдан Козеренко. До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.

Після офіційної частини, в якій о. Климент розповів про святителя Миколая, діти віддячили посланцям святковим концертом.

Особливо чуйними були найменші дітлахи, які щиро і небайдуже переживають кожен подих чуда.

Подарунки були придбані завдяки спонсорській підтримці депутата Пєхова Володимира Анатолійовича.

Прес-служба Черняхівського округу

До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.До діток садочка та гімназії смт. Головине завітав святий Миколай.