До таїнства сповіді приступило духовенство Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

14.12.2013

14 грудня 2013 року, у день пам'яті святого пророка Наума, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирською молитвою відвідав Новоград-Волинське Преображенське благочиння, духовенство якого в цей день приймало таїнство сповіді. У Свято-Хрестовоздвиженському храмі селища Орепи Владика очолив святу Божественну літургію.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич, а також священство благочиння. На святкову службу до церкви прийшло чимало прихожан та гостей із ближніх сіл.

Насамкіець молитви Владика Никодим промовив святительське слово проповіді, після завершення якої кожного благословив та роздав іконочки.