До Житомира завітали паломники-хористи із Володимир-Волинської єпархії!

29.10.2019

29 жовтня 2019 року, у вівторок седмиці 20-ї після П'ятидесятниці, у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі відбулась Божественна літургія архієрейським чином.

Богослужіння очолив керуючий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили: клірик Володимир-Волинської єпархії благочинний Голобської округи архімандрит Ніфонт (Омельчук), настоятель Свято-Володимирського храму с. Слобода Романівська (Новоград-Волинське благочиння) протоієрей Максим Тишковець, клірики Успенського та Спасо-Преображенського соборів.

Отець Ніфонт прибув на богослужіння у рамках паломницького візиту на Житомирщину із своїм парафіяльним молодіжним хором, який став неймовірною окрасою архієрейської служби у Подільській церкві.

Наприкінці літургії митрополит Никодим подякував дітям хористам, регенту та отцю архімандриту за візит, чудовий ангельський спів та щирі дитячі посмішки. Владика прийняв подарунки від паломників та в знак вдячності вручив їм ікону Божої Матері "Подільська".

Паломники також відвідали Свято-Анастасіївський жіночий монастир, Спасо-Преображенський і Свято-Хрестовоздвиженський кафедральні, Житомирський музей космонавтики та обитель Преображення Господнього у Тригір'ї.

Пресс-служба Житомирської єпархії.