Допомагаємо воїнам разом: черговий гуманітарний вантаж від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

24.05.2023

Двадцять четвертого травня вшановують пам’ять рівноапостольних Кирила і Мефодія, в Україні відзначають День слов'янської писемності та культури. Двадцять четвертого травня духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви відправили до Гуманітарного штабу Бердичівщини чергову партію допомоги на потреби Збройних Сил України та всіх, хто потребує підтримки у час важких випробувань.

Триває 455-й день війни в Україні… Захисники і захисниці мужньо боронять рідну землю від російських загарбників. Мирні жителі продовжують наближати нашу Перемогу, підтримують армію, допомагають тим, хто внаслідок військового вторгнення залишився без даху над головою і змушений шукати прихисток в інших містах та селах, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Священство і віруючі головного храму Бердичівського благочиння вкотре сформували вантаж із хлібобулочними виробами, консервацією, картоплею та іншими продуктами харчування і доставили до Гуманітарного штабу Бердичівщини.

Віримо, молимося, звершуємо добрі справи, наближаємо Перемогу разом!

Пресслужба Бердичівського благочиння.