Допомога пораненим у зоні АТО

15.08.2014

Житомирська єпархія вже невперше допомагає українським бійцям пораненим у зоні АТО, котрі проходять курс лікування та реабілітації у Житомирському військовому госпіталі.

Так, на цьому тижні духівник Житомирсьткої єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та настоятель Свято-Серафимівського храму при військовому госпіталі прот. Димитрій Гайдай відвідували поранених військових. Священики спілкувалися та підтримували та солдатів, а також передали допомогу у вигляді різноманітних потрібних медичних препаратів.

Як зауважив отець Димитрій, окремі військовослужбовці виявили бажання приступити до таїнства сповіді та причастя святих Христових Таїн, просили молитвенної підтримки.

Також з благословыння правлячого архыэрея, Високопреосвященнышого Владики Никодима, Житомирське єпархіальне управління передало кошти на лікування важко пораненого бійця із Новоград-Волинського району. На даний час Ігор Лук'янець, так звуть військового, відправлений на курс лікування до Ізраїля.

Житомирська єпархія, як і загалом вся Українська Православна Церква постійно молиться та відкрита для допомоги як пораненим бійцям, так і тим, хто перебуває та несе службу у небезпечній зоні АТО.

Прес-служба Житомирської єпархії