Допомога військовим в зоні АТО від Свято-Троїцького кафедрального собору

22.04.2015

Свято-Троїцький кафедральний собор регулярно і активно допомагає мирним мешканцям Сходу нашої держави, котрі потерпають від збройного протистояння. Житомирська єпархія неодноразово надсилала гуманітарну допомогу, зібрану з усіх благочинь. Наші зусилля завжди будуть спрямовані на підтримку наших співгромадян, де б вони не перебували. Так, ми намагаємося надавати посильну допомогу і переселенцям.

Велика кількість військовослужбовців, в тому числі й прихожан нашого храму, нині перебувають в зоні АТО. Для підтримки наших військових ми використовуємо також і активність інших, нецерковних, волонтерських організацій розуміючи, що всі ми робимо одну благодійну справу.

Напередодні Пасхи до благочинного Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрея Валентина Мороза з проханням надати благодійну допомогу для військовослужбовців в зону АТО звернулося одразу декілька таких волонтерських організацій.

Отець Валентин в черговий раз оголосив з амвону про потреби військовим, звернувся до учасників Молодіжки, активістів Молодіжного клубу «NIKA» та розмістив оголошення на сайті та стендах храму.

З Божою допомогою та спільними зусиллями від общини Новоград-Волинського Свято-Троїцького кафедрального собору продукти, кошти на придбання засобів гігієни для військовослужбовців 10 Мотопіхотного батальону, посуд було передано в зону АТО. Також, наші активісти долучилися наповнення кошика з патріотичними виробами в рамках благодійної акції «Великодній кошик захиснику» під час Великоднього фестивалю у Молодіжному центрі.

«Я дуже вдячний отцю Валентину та всім хто долучився до надання допомоги моїм друзям в зону АТО. Я сам нещодавно звідти і знаю, що дана допомога є найнеобхіднішою і бажаною кожному з них. Я все відправив «Новою поштою». Дякую за розуміння і підтримку», - сказав Богдан, військовослужбовець, прихожанин нашого храму.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

Допомога військовим в зоні АТО від Свято-Троїцького кафедрального собору