Допоможемо жителям Авдіївки!

22.02.2017

Небайдужі мешканці Бердичівщини прийшли на допомогу жителям Авдіївки. Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору передали продукти харчування і теплий одяг волонтерам із Житомира для відправки в місто Донецької області, де люди опинилися у скрутній ситуації.

Двадцятого лютого до головного храму благочиння прибули волонтери Житомирського військового госпіталю. За велінням серця священство та віруючі головного храму благочиння долучилися до збору благодійної допомоги постраждалим мешканцям фронтового міста, обпеченого війною. Нині їм, як ніколи, потрібні продукти, теплий одяг і ковдри та предмети повсякденного вжитку. «Приємно усвідомлювати, – говорить волонтер Житомирського військового госпіталю Ольга Мартинович, – що є люди, які прагнуть творити добро й відгукуються на заклик про допомогу. Щиро вдячні благочинному Бердичівського округу, настоятелю Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протоієрею Віталію Бойкову, духовенству і парафіянам за підтримку жителів Авдіївки. Благодійність бердичівлян, які не стоять осторонь людської біди, заслуговує поваги».

Кожна, навіть невеличка допомога, надіслана у гарячу точку на Сході України, стане у пригоді постраждалим.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Допоможемо жителям Авдіївки!