Духівник Житомирської єпархії молитовно відзначив свій День Ангела.

27.07.2023

26 липня 2023 року, в день пам’яті Собору святого архангела Гавриїла, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Свято-Покровському храмі міста Житомира.

В цей день духівник Житомирської єпархії, архімандрит Гавриїл (Вардаєв), молитовно відзначає свій День Ангела.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Черняхівського району архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Коростишівського району протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та інші.

Під час літургії були піднесені посильні молитви за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння митрополит Никодим промовив слово настанови та привітав отця Гавриїла з Днем Небесного покровителя.

Пресслужба Житомирської єпархії.