Духовенство Бердичівського благочиння проводить збір коштів для допомоги воїнам 26-ї Бердичівської артилерійської бригади

17.09.2014

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в усіх храмах Бердичівського благочиння проходить збір коштів та продуктів харчування для воїнів 26-ої Бердичівської артилерійської бригади. У неділю, 14-го вересня, клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук, відповідальний в окрузі за зв’язки з армією, передав військовослужбовцям благодійну допомогу.

Свята Православна Церква завжди була, є і буде з народом, в усі часи вона дбала про своїх синів і дочок та прагнула допомогти їм у горі і скруті. Церква завжди молилася, молиться і буде молитися за воїнів – її вірних синів. І нині, у дні важких випробувань для нашої держави, Церква за кожним богослужінням молиться за захисників Вітчизни, вона здійснює не лише духовну підтримку армії, а й прагне допомогди нашим захисникам коштами, продуктами харчування і всім необхідним.

Воїни 26-ї Бердичівської артилерійської бригади гідно виконують свій священний обов’язок, боронять рідний народ і свою землю. Серед них – багато мешканців Бердичівщини, котрі несуть ратну службу в зоні бойових дій. Духовенство Бердичівського благочиння оголосило збір коштів для потреб військової частини, для цього в храмах встановлені відповідні скриньки. Чотирнадцятого вересня протоієрей Роман Натальчук зустрівся з військовослужбовцями 26-ї Бердичівської бригади і передав їм продукти харчування та предмети першої необхідності, котрі придбані за кошти, зібрані прихожанами Свято-Миколаївського собору. «У тяжку для нашої країни годину Церква не стоїть осторонь від народу та армії.

Допомагаючи солдатам, котрі захишають нашу Україну, військовим 26-ої артбригади, підрозділи якої дислокуються в зоні АТО, – говорить священик, – віруючі не лише вносять свою посильну лепту, вони підносять палку молитву за воїнів. У храмах постійно звершуються молебні за мир і єдність в Україні… Сьогодні мобілізовані військовослужбовці знову виїхали з території бригади на місце дислокації, вони потребують молитовної підтримки. Божого їм благословення і допомоги! Нехай Господь береже наших воїнів!»

Збір коштів у Бердичівському окрузі на потреби українського війська продовжується. З понеділка, 15-го вересня, храмами благочиння розпочинається Хресний хід за мир та єдність в Україні.

Прес-служба Бердичівського благочиння