Духовенство Бердичівського благочиння взяло участь у ХХ-й звітно-виборній профспілковій конференції працівників освіти міста.

27.03.2015

Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков і клірик храму протоієрей Зіновій Ромах взяли участь у ХХ-й звітно-виборній профспілковій конференції працівників освіти міста.

Двадцять сьомого березня працівники освіти і науки м. Бердичева зібралися на ХХ-й звітно-виборній профспілковій конференції. Вони зустрілися не лише для того, щоби підбити підсумки діяльності комітету за останні п’ять років та обрати керівні органи міської організації профспілки, а й обговорити різні нагальні проблеми і визначити шляхи їх подолання. Щоразу таке зібрання педагогів є важливою подією в житті освітян Бердичева. І завжди працівники шкільних та дошкільних закладів дивують прекрасними творчими роботами, представленими на виставці. Вишивки, малюнки й аплікації вражають самобутністю, щирістю і майстерністю, вони передають надзвичайну духовну красу нашого талановитого народу.

В роботі конференції взяли участь заступник голови Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Микола Красько, в. о. начальника Бердичівського міського управління освіти і науки Світлана Басюк, голови профкомів первинних організацій та керівники навчальних закладів міста. Серед запрошених – ветерани педагогічної праці і духовенство Свято-Миколаївського собору.

Перед початком конференції присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять тих колег, які пішли з життя…

З вітальним словом до всіх звернувся благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколївського собору протоієрей Віталій Бойков, благословивши учасників зібрання на добру й плідну працю: «Нехай Господь дає вам мудрість і терпіння в прийнятті доленосних рішень, Божої вам благодаті, радості, миру і спокою. Нехай Боже благословення завжди перебуває з вами». Отець благочинний подякував голові Бердичівської міської профспілки працівників освіти і науки Анжелі Цвєтковій і всім педагогам за постійну співпрацю: «У нас із вами давня дружба, нас пов’язують різні добрі справи. Нещодавно профспілка відгукнулася на нашу потребу здійснити реконструкцію собору і внесла свою посильну лепту. Нині завдяки допомозі небайдужих людей і вашій підтримці сяють золотоверхі куполи головного храму міста. Будемо і надалі тісно співпрацювати, адже наше служіння схоже: ми дбаємо про виховання і духовний розвиток ближніх. Вчителі є сіячами не лише знань, а й любові та добра в дитячих душах. Церква є вселенським училищем доброчестя. Благородною є праця вчителя – праця в ім’я миру, в ім’я майбутніх поколінь. У складний час випробувань духовенство та віруючі Свято-Миколаївського собору звертаються до Господа з молитвою про мир і спокій у нашій державі».

Залою, де проходила конференція, лунали проникливі слова молитви за Україну, за мир у державі, люди зверталися до Премилосердного Господа: «Благослови нашу Батьківщину Україну, волю і щастя їй дай…»

Клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Зіновій Ромах подякував освітянам-профспілчанам за постійну взаємодію, за незабутні духовно-просвітницькі подорожі святими місцями України: «Сьогодні склалися добрі стосунки між духовенством Бердичівського благочиння та освітніми установами міста. Проблеми духовності та моралі хвилюють Церкву, християнську спільноту і вчителів. Від виховання молоді залежить майбутнє нашої держави. Священики бувають у школах та дитячих садочках, зустрічаються з педагогами та їх вихованцями. Ми маємо знайомити молодь із нашою історією, самобутньою культурою та надбаннями духовної спадщини».

Після прослуховування звітної доповіді, обговорення й виступів роботу Бердичівської міської організації профспілки працівників освіти і науки за минулий період було визнано «задовільною», головою на наступний термін знову обрано Анжелу Цвєткову.
Успіхів нашим освітянам у нелегкій і почесній праці, в усіх звершеннях, нових їм творчих здобутків, Божої милості та ласки.

Прес-служба Бердичівського благочиння.