Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали чергову партію допомоги ЗСУ

21.06.2023

Двадцятого червня 2023-го року духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали до Гуманітарного штабу
Бердичівщини чергову партію допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України.

Війна зробила кожного українця волонтером, кожен на своєму місці працює, навчає і творить, щоб наблизити мирне завтра. Кожен усвідомлює свою відповідальність за майбутнє країни і прагне допомогти нашим захисникам.

Священнослужителі і віруючі Свято-Миколаївського собору вкотре зібрали вантаж із продуктами та необхідними речами і доставили бутильовану воду, крупи, борошно, картоплю, консервацію, засоби гігієни тощо до пункту прийому.

У найскладніший для України час люди згуртувалися та об’єдналися. Допомагаємо ЗСУ разом, наближаємо нашу Перемогу!

Пресслужба Бердичівського благочиння.