Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева передали гуманітарну допомогу постраждалим жителям Бучі.

23.04.2022

Двадцять третього квітня, у Велику суботу, духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева приєднали свою допомогу для постраждалих від війни жителів звільненого від окупації міста Буча до гуманітарного вантажу, який доставляють міські волонтери.

В останній день Великого посту священство і віруючі головного храму благочиння передали бердичівлянам, людям доброї волі, овочі, консервацію, солодощі та інші продукти харчування для транспортування в Бучу. Волонтери самі пережили жахіття війни, мешкаючи раніше в Бучі, де опинилися без їжі та води. Вони всім серцем переймаються проблемами потерпілих бучанців і розуміють їх потреби в найнеобхіднішому. Тож участь духовенства та парафіян Свято-Миколаївського собору у спільній справі є необхідною.

Двадцять третього квітня волонтери повезли гуманітарну допомогу в місто-герой України Бучу, щоб підтримати людей, котрі опинились у скрутній ситуації внаслідок страшної війни, розв’язаної Росією проти України та її народу.

Простягнути руку допомоги у найважчий час випробувань для України, не залишити в біді ближніх – прагнення, яке всіх нас об’єднує і зміцнює.

Прес-служба Бердичівського благочиння.