Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.

14.11.2011
Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.

12 листопада 2011 року, в день пам’яті священномученика Зиновія, епископа Егейського, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в селі Ходорків Попільнянського округу, звершили Божественну літургию в честь дня народження настоятеля храму ієрея Михаїла Когута, який докладає немало зусиль до благоустрою храму та духовної просвіти вірян.

Благочинному Попільнянського округу протоієрею Петру Лису співслужили: ієреї Віктор Нанівський, Володимир Дикий, Андрій Гороцюк та сам іменинник.

День народження ?- це своєрідна точка відліку, коли людина осмислює пройдене життя і дякує Богу за Його милості та просить благословення на майбутнє. День народження, як говорить святий Іоанн Крондштатський, повинен переважати над всіма іншими буднями, змушувати нас звертати серця і очі свої до неба з почуттям вдячності до Творця - Промислителя і Спасителя, з думкою, що земля ? це не батьківщина наша, а лише місце пришестя і тимчасового перебування, що прив’язуватися до тлінних речей безрозсудно і грішно, богопротивно, бо до Бога потрібно прив’язуватися всім серцем.Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.

Під час літургії священики і прихожани вознесли до Бога свої молитви за здоров’я отця Михаїла, а в молебному співі подякували Богу за Його милість до настоятеля та прихожан храму.

Благочинний вручив отцю Михаїлу ікону його небесного покровителя - архістратига Божого Михаїла та побажав міцного здоров’я, душевних і тілесних сил для пастирського служіння на ниві Христовій на многая і благая літа.

Прес-служба Попільнянського округу

Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.Духовенство і прихожани привітали священика з днем народження.