Дитячі виступи воскресної школи!

14.01.2015

В день Різдва Христового, вихованці воскресної школи Свято-Миколаївського храму м. Житомира, що на Смолянці показали годинну виставу, в якій були задіяні 4 вікові групи дітей недільної школи. Найменші порадували глядачів співом колядок, щирими вітанями та вінчуванням. Настоятель храму, прот. Стефан Періг вручив кожній дитині солодкий дарунок.

У вихованців школи уже з минулого року скалася добра традиція - на церковні свята відвідувати дитячі заклади, котрі потребують людського тепла і милосердя.

8 і 9 січня діти з воскресної школи принесли радісну звістку про Різдво Христове в дитячий притулок м. Житомира та в дитячий туберкульозний санаторій "Лісовий Берег", що на Богунії. Дітки показали виставу "Царська дочка", по закінченні якої вручили діткам подаруночки. Хочеться зазначити, що це уже другий візит воскресної школи в цьому році у ці навчальні заклади. Незадовго до цього, дітки були тут і показали виставу про подвиги святої великомучениці Варвари.

Тонкою акварельною прикрасою цих виступів був спів колядок українською, білоруською та російською мовами, колядок народних та авторських.

Прес-служба Свято-Миколаївського храму м. Житомира.

Дитячі виступи воскресної школи!