Голова єпархіального молодіжного відділу взяв участь у Всеукраїнській конференції голів єпархіальних молодіжних відділів.

22.05.2012

17 травня завершила свою роботу ІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних молодіжних відділів, що проходила з 14 по 18 травня в м.Балаклава.

З благословення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, участь у конференції взяв голова відділу релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді Житомирської єпархії протоієрей Валентин Мороз.

Програма триденного форуму була насиченою і різнобічною. Робота розпочалася з Літургії, яку очолив єпископ Обухівський Іона, голова Синодального відділу у справах молоді. Після богослужіння для учасників конференції була організована коротка екскурсія по святиням древнього Херсонесу, зокрема до нещодавно віднайденої стопи апостола Андрія Первозванного.

Офіційна частина конференції пройшла в дусі приязні та товариськості. Виступаючи з вітальним словом до учасників, єпископ Іона та його заступники особливо наголошували на відкритості, неформальності форуму та необхідності зворотного зв’язку. І цей зв’язок молодіжні отці залюбки підтримували. Всі заходи проходили в режимі дружнього спілкування, гострих запитань та відвертих відповідей.

За три дні роботи форуму, в рамках робочої частини програми було представлено діяльність молодіжних відділів різних єпархій УПЦ. З презентацією своїх проектів виступили представники Синодального відділу по роботі з молоддю Руської Православної Церкви та Брестської єпархії Білоруської Православної Церкви.

Синодальний молодіжний відділ представив власні проекти та напрацювання: досвід проведення виїзних форумів по єпархіях, кампанію з профілактики наркоманії «Жити здорово», методичні видання та посібники, підготовлені досвідченими священнослужителями, педагогами та психологами. Окреме висвітлення отримали проблеми, яким було присвячено виступи представників Всеукраїнського апологетичного центру в ім’я святителя Іоанна Златоуста, що діє під егідою Синодального молодіжного відділу.

Участь у форумі взяли понад 100 осіб — відповідальні за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви, а також представники Руської Православної Церкви та Білоруської Православної Церкви.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ.