Храм на честь «Казанської» ікони Божої Матері у Тетерівці відзначив своє престольне свято!

21.07.2014

21 липня 2014 року, православним світом відзначається свято на честь найбільш поширенішого і читаннішого серед християн образу Божої Матері - «Казанська». Щорічно у цей святковий день чимало духовенства та вірян збирається на престольне свято величного храму у мальовничому селещі Тетерівка, котре знаходиться неподалік обласного центру. Вже стає традицією, що на богослужіння прибуває правлячий архієрей.

Свого Владику, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, радісно зустрічали прихожани храму, підставляли руки і отримували святительське благословіння. Просячи святих молитв настоятель храму, протоієрей Олег Мельник, запросив архіпастиря на богослужіння. Разом із Владикою молився благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та окреме духовенство благочиння.

Традиційцно свято завершилось урочистим хресним ходом навколо церкви, під час якого читалося Євангеліє та окропляли вірян святою водою. Владика Никодим привітав настоятеля, собор духовенства та усіх богомольців із малою Пасхою храму, закликав вірян до посиленої молитви та сміливого стояння у вірі Христовій.