Храмове свято на Ружинщині

08.05.2018

6 травня 2018р., у 5-ту неділю після Пасхи, про самарянку та день пам`яті святого великомученика Георгія Побідоносця в с. Білилівка Ружинського церковного округу - храмове свято.

Божественну літургію звершив настоятель храма іменинника протоієрей Михаїл Маркевич. На святі була велика кількість місцевих прихожан, а також гості з деяких районів Житомирщини та Вінничини. На Богослужінні також була присутня голова села Паніот Людмила Павлівна.

Після таїнства Євхаристиї відбувся хресний хід. на який прибув благочинний Ружинського округу протоієрей Богдан Бабич та духовенство з навколишніх парафій. В привітальному слові отець благочинний побажав настоятелю Божої допомоги, сил та терпіння в реконструкції одного із древніх храмів Ружинщини. В свою чергу отець настоятель подякував всім за розділення духовної радості та запросив усіх на святкову трапезу.

Прес-служба Ружинського округу