Храмове свято села Великий Браталів на Любарщині.

13.10.2014

9 жовтня у малесенькому, але мальовничому селі Великий Браталів любарського району відзначали храмове свято. Храм у цьому селі носить назву святого апостола євангеліста Іоанна Богослова.

Не дивлячись на те, що це село знаходиться у віддаленому куточку району, в якому, майже не залишилось жителів, розділити це храмове свято зібрались прихожани та запрошені гості. У Святому богослужінні біля престолу цього древнього храму співслужили благочинний району та священно служителі району.

За Божественою літургією духовенство в молитвах ходотайствовали до Спасителя за прихожан святого храму та жителів села. У смиренній молитві і у радісному настрої завершилось богослужіння і розпочався хресний хід з молитвою звернення до покровителя цього храму євангеліста Іоанна Богослова.

По закінченню хресного ходу благочинний протоієрей Микола Шапіренко привітав паству та настоятеля, із храмовим святом, та побажав духовного спокою, щирої молитви та процвітання боголюбивим християнам.

Прес-служба Любарського благочиння.

Храмове свято села Великий Браталів на Любарщині.