Храмове свято в с. Вільнопілля!

15.09.2017

12 вересня в день пам'яті святого благовірного князя Олександра Невського в с. Вільнопілля Ружинського району храмове свято.

Щоб молитовно вшанувати благовірного князя, до храму приїхали майже всі священники Ружинського благочиння, а також гості з Андрушівського благочиння.

Очолив святкову літургію благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Михаїл Маркевич.

Під час Богослужіння підносились особливі прохання та сугуба молитва за мир в нашій державі.

Після запричасного до вірян зі словами настанови звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму с. Ягнятин ієрей Іоан Кузан.

На самий кінець навколо храму було звершено хресний хід, після якого отець благочинний привітав усіх зі святом та побажав міцного здоров'я , сильної віри та миру на нашій землі.

Після чого всім було запропоновано святкову трапезу.

Прес-служба Ружинського благочиння.

Храмове свято в с. Вільнопілля!