Хрещення Господнє. святкове богослужіння у Попільні.

20.01.2017

19 січня 2017, в день Хрещення і світлого Богоявлення у Трійці Господа нашого Ісуса Христа у селищі Попільня відбулась святкова Божественна літургія. Молитву очолив благочинний Попільнянського району та настоятель місцевого Свято-Миколаївського храму протоієрей Петро Лис. Урочисту Євхаристію відвідало чимало мирян.

Після kітургії був звершений традиційний хресний хід до церковної криниці. Тут було відслужено уставний чин великого освячення води. Освятивши святу агіасму і окропивши них богомольців отець Петро звернувся до усіх із словом настанови.

Також благочинний привітав присутніх із величним днем Господнього Хрещення в Іорданській річці, побажав аби свята Агіасма зцілила душевні та тілесні недуги, була у користь і духовну радість.

Прес-служба Попільнянського благочиння.